Značka: Anela

Bezstarostný motýl

150 Kč 690 Kč od 150 Kč
Skladem 4-7 dní Zvolte variantu
Varianta:

 

- olejové sérum pro suchou a citlivou pleť

- hydratace

- výživa-regenerace

- ochrana před předčasným stárnutím

- podporuje tvorbu kolagenu

 

 

Bezstarostný motýl

 

je sérum pro suchou a citlivou pleť, která vyžaduje speciálně šetrnou péči, aby nedocházelo k jejímu zbytečnému podráždění, vzniku šupinek a předčasné tvorbě vrásek. Výjimečné extrakty z černého kmínu, granátového jablka a měsíčku lékařského pleti zajišťují potřebnou výživu, podporují její vlastní odolnost a obranyschopnost a schopnost regenerace. Měsíček lékařský navíc spolu s ideálně rozpustnou a vstřebatelnou formou vitamínu C podporují tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro zachování pevnosti, pružnosti a mladistvosti pleti. Unikátní extrakty z ovsa a zlaté řasy (Laminaria ochroleuca)pronikají do spodních vrstev pokožky a účinně chrání proti stárnutí v důsledku UV záření a dalších vnějších vlivů.

 

Použití:

použití séra je velmi snadné, variabilní a praktické. Sérum můžete bez obav použít na den i noc. Můžete jej užívat samostatně jako podklad pod svůj krém , a vpracovat poklepy prstů do mírně navlhčené pokožky,  nebo ho smíchejte a naneste jako směs. Skvělé je ho například přidat do své oblíbené pleťové masky a tím zvýšit její účinnost. A úžasný je i jako podklad pod make-up. Nebojte, přípravek je čistě přírodní, a s jinou značkou kosmetiky se vám "bít " nebude, ba naopak ji obohatíte o více látek. POZOR ! Pipetkou se nedotýkete pokožky ani přípravku. Je vhodný na citlivou pokožku  se sklony k červenání a pleť suchou, nebo zralou.

Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy séra a také podle nepříjemného zápachu. 

 

Složení:

arganový olej LZS BIO

makový olej LZS BIO

meruňkový olej LZS BIO

švestkový olej LZS BIO

kaméliový olej LZS

olivový skvalan

okurkový olej LZS

extrakt z měsíčku lékařského BIO

éterický olej neroli BIO

extrakt z granátového jablka BIO

jasmín absoluje

extrakt z laminaria ochroleuca

aktivní lipidový extrakt z ovsa

vitamíny C a E

 

Obsah:

5 ml

30 ml

Anela

Česká čistě přírodní kosmetika, zaměřená na kvalitní produkty v BIO kvalitě, má široký sortiment