Značka: Vivaco

Koupelové bomby do koupele s levandulí, měsíčkem a růží

129 Kč
Skladem

 

- koupelové ¨šumivé bomby do koupele s levandulí, měsíčkem a růží

- zvláčňuje a regeneruje pokožku

- odplaví stres

- ruční výroba

 

Koupelové šumivé bomby do koupele s levandulí, měsíčkem a růží

 

 

Dopřejte sobě a svým blízkým  šumivou koupel s úžasnou vůní levandule, měsíčku a růže, která působí na všechny smysly lidského těla, oživují mysl a dodávají pocit uvolnění po náročném dni. Díky zvláčňujícím olejům bude pokožka po koupeli  sametově jemná, pružná a vyživená. Dárkové balení obsahuje 3 kusy šumivých koupelových bomb.

Levandule: Je známá především pro své zklidňující a regenerační účinky. Báječně uvolňuje nejen pokožku, ale i svalové napětí těla i mysli, zlepšuje prokrvení pokožky, působí proti depresím a špatné náladě. Využívá se rovněž k ošetření popálenin, plísní a ekzémů. Je ideální k regeneraci přecitlivělé a namáhané pokožky, omezuje riziko jejího popraskání. Kosmetika s levandulovým olejem dodá pocit hebkosti a pružnosti, nádherně pokožku provoní. Levandule má silné relaxační a zklidňující účinky, působí proti depresi a špatné náladě.

Měsíček: Tato rostlinka je od pradávna velice oblíbená pro své všestranné použití. Pokud se měsíček užívá zevně, je skvělý na jizvy, omrzliny, spáleniny nebo akné a ekzémy. Potlačuje také vznik bakterií a plísní na pokožce. Pokožka je po použití přípravků s měsíčkem jemná a vláčná.

Růže: Královna květin je velice oblíbená zejména mezi ženami. Její květ symbolizuje ženskost, eleganci a moc. Navíc je růže plná prospěšných látek jako například vitamín C a karboxylová kyselina. Má také protizánětlivé účinky a užívá se také při boji s vráskami.

 

Použití:

Pro jednu lázeň vhoďte do vody jednu bombu, vyčkejte až vyšumí. V nabídce zde najdete i Koupelové šumové bomby s BIO arganoim olejem 

Baleno v krabičce po třech kusech, doporučuji třeba i jako hezký dárek.

 

Obsah:

balení obsahuje 3 kusy šumivých koupelových bomb, jeden kus 45 g

Vivaco

Kosmetika různého.sortimentu