Značka: Anela

Malá moringová víla

110 Kč 210 Kč 310 Kč od 110 Kč
4-7 dní 4-7 dní 4-7 dní Zvolte variantu
Varianta:

 

- blahodárná mast na regeneraci kůže

- zklidňuje pokožku

- vhodná pro děti od 3 let

- regeneruje poškozenou a rozpraskanou pokožku

- regeneruje citlivou pokožku se sklonem k ekzémům

 

Malá moringová víla

 

 

Do moringového oleje jsme se prostě zamilujete! Použitý olej v přípravku je unikátní a dováží se od společnosti Tibibirity  jeho extra blahodárné účinky na pleť i vlasy. Je výjimečný, zejména pro ekzematiky,  Malá moringová víla je silná regenerační mast při akutních potížích a její velký brácha Něžný pan Moringa je šlehané máslo pro dlouhodobé udržování pokožky v dobré kondici. 

Moringový olej obsahuje neobvykle vysoké množství výživných látek, jako jsou nasycené mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny a minerály. Pokožka jej dokáže poměrně snadno a velmi hluboko vstřebat, díky čemuž se rychle a účinně regenerujeDrobné ranky, akné, popraskaná kůže, ekzémy a další kožní "nedobroty" se pod vlivem působení moringového oleje rychle hojí a mizí. Pleť navíc chrání před působením volných radikálů, podporuje tvorbu kolagenu a nových buněk. No, co vám budu povídat, je to prostě král mezi oleji.

 

Použití:

Mast v tenké vrstvě jemně vetřete do suché a čisté pokožky. Opakujte během dne podle potřeby. Na noc můžete nanést silnější vrstvu a překrýt ji bavlněným krytím (např. rukavice na rozpraskané ruce) a nechat ji takto důkladně působit až do rána.

Malá moringová víla je certifikována pro citlivou pokožku. Kvůli obsahu esenciálních olejů je však určena až pro děti od 3 let a to pouze lokálně. Pokud hledáte vhodnou péči na rozsáhlá ekzematická ložiska nebo plošný ekzém, vyzkoušejte Něžného pana Moringu,  případně pro mladší děti Něžného pana ovsa, který je zcela bez éterických olejů. Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy balzámu a také podle nepříjemného zápachu.

 

Obsah:

moringový olej

mangové máslo LZS

aktivní extrakt z ovsa

kakaové máslo LZS, BIO ,RAW

éterický olej kopaiva

éterický olej slaměnka

 

Obsah:

5 ml

15 ml

30 ml

Anela

Česká čistě přírodní kosmetika, zaměřená na kvalitní produkty v BIO kvalitě, má široký sortiment