Značka: Anela

Očistím tvář - čistící pěna pro všechny typy pleti

300 Kč 1 090 Kč od 300 Kč
4-7 dní Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

 jemná čistící pěna

očistí dokonale nečistoty 

vhodné i na citlivou pleť

 

Očistím tvář - čistící pěna pro všechny typy pleti

 

je jemná čisticí pěna něžně, ale dokonale odstraní nečistoty, líčení i přebytečný maz z každé pleti, i z té citlivé. Ty nejjemnější rostlinné tenzidy ve spojení s bylinnými hydroláty pleť bez pocitu vysušení vyčistí, příjemně osvěží a připraví na další pečující kroky. Unikátní složení rostlinných aktivních látek působí antimikrobiálně a jemně exfoliačně. Očistím tvář je pečlivě vyladěna tak, aby dokázala zbavit vaši pleť přebytečného mazu, nečistot z ovzduší, make-upu či jeho zbytku po odličování jinými přípravky. A to všechno velmi jemně, bez pocitu vysušení či podráždění pleti, nebo štípání a pálení v očích. 

 

Použití:

jednu až dvě dávky pěny rozmasírujte na vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu a smyjte čistou vodou. Používejte ráno i večer. Doporučuji požít po odlíčení přípravkem Odlíčím - dvoufázový odličovač očního i pleťového make-upu

Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy a také podle nepříjemného zápachu.

 

Složení:

hydroláty z máty a levandule

rostlinné tenzidy

babassu olej polyglycerin

derivát kyseliny azealové

gluconolactone

fermentovaný extrakt z ovsa

 

Obsah:

30 ml

100 ml

500 ml

100 ml  ( náhradní náplň )

 

Anela

Česká čistě přírodní kosmetika, zaměřená na kvalitní produkty v BIO kvalitě, má široký sortiment