Značka: Anela

Odlíčím - dvoufázový odličovač očního i pleťového make-upu

310 Kč
4-7 dní
Varianta:

 

dvoufázový odličovač očního okolí a pleti

přírodní , šetrný a přesto účinný

vhodný i pro voděodolné líčení

 

Odlíčím - dvoufázový odličovač očního okolí i pleťového make-upu

 

je jemný a přitom velmi účinný dvoufázový odličovač zbaví vaši pleť veškerého i voděodolného líčení včetně usazeného prachu, potu a jiných nečistot. Je ideální jako první krok vašeho večerního čisticího rituálu a to i tehdy, pokud jste make-up nepoužila. Pleť zanechá jemnou a připravenou pro další péči. 

Odlíčení pleti by mělo být prvním krokem ve vašem večerním očistném rituálu. Dvoufázový (tj. skládá se z olejové a vodní složky) odličovač je vymyslen tak, aby byl příjemný pro všechny typy pleti včetně mastné. Bez drhnutí si poradí  jak s voděodolným líčením, tak s nánosy prachu ze zahrady nebo městských ulic a zanechá vaši pokožku dokonale čistou, hebkou, hydratovanou a vyživenou bez pocitu mastnoty. Jako další krok pak doporučujeme použít čisticí pěnu Očistím tvář

 

Použití:

Před použitím je potřeba oldličovač protřepat ! Propojí se tím chrpový hydrolát (vodní složka) s meruňkovým olejem (olejová složka). Pak už jej můžete nanést na odličovací tampón a jemnými opakovanými tahy pleť vyčistit. Technicky prostě není možné, aby vás jakýkoliv odličovač odlíčil jedním tahem. Každý tampón totiž pobere jen část nečistot, proto je potřeba ho obrátit, vyměnit za další a pokračovat s čištěním tak dlouho, dokud není ten poslední úplně čistý.  

Protože odličovač obsahuje vodu, je potřeba jej konzervovat, aby nedocházelo k jeho rychlému znehodnocení bakteriemi, houbami a plísněmi. Konzervaci však zajišťují šetrné kyseliny a jejich soli, které se běžně vyskytují v bobulovitém ovoci a dalších rostlinách. Je jich tam přesně tak akorát, aby odvedly svou práci a zároveň vás při odlíčení neštípaly oči. Odličovač doporučujeme po otevření spotřebovat do 3 měsíců, i když jeho obvyklá expirace je 12 měsíců od data výroby.

Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy a také podle nepříjemného zápachu. 

Doporučuji po té použít Očistím tvář - čistící pěna pro všechny typy pleti

Složení:

chrpový hydrolát BIO

meruňkový olej BIO

extrakt z rosolovky ( Tremella )

vitamin E

 

Obsah:

20 ml

100 ml

 

Anela

Česká čistě přírodní kosmetika, zaměřená na kvalitní produkty v BIO kvalitě, má široký sortiment